• 028348
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фритеза 22

Дијаметар: 22cm
Обем: 3l
Висина: 100mm
Материјал: емајл
Боја: црвена
Одржување: Рачно и машинско перење

Клуб Цена
1304 ден. 1449 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 028348 Категории: ,