• img03-03-2020_054158_46900
12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фреза наставок за мф.моторен трим Agrina

Работна зафатнина 250 mm
Идеална за фрезирање околу Вашите лозарски и овоштарски насади

Клуб Цена
4500 ден. 5110 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174004 Категории: ,