• 179505
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Форма за колач ЕК148-17

Метални форми за печење од нерѓосувачки челик и алуминиум

Клуб Цена
36 ден. 40 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179505 Категории: ,