• 179507
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Форма за колач 1/4 ЕК148-16

Метални форми за печење од нерѓосувачки челик и алуминиум

Клуб Цена
36 ден. 40 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179507 Категории: ,