• 201107
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фонтана ЕК220-8

Декоративна фонтана со уникатна текстура

Клуб Цена
3141 ден. 3490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 201107 Категории: ,