32% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фонтана ЕК220-6

Декоративна фонтана со уникатна текстура

Клуб Цена
2690 ден. 3950 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 201108 Категории: ,