• 201106
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фонтана ЕК220-1

Декоративна фонтана инспирирана од природата

Клуб Цена
4131 ден. 4590 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 201106 Категории: ,