• 173483
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

FM Bluetooth Трансмитер BUSY

Подржува USB flash drive
TF-картичка
Hands free повик
Тркало за намалување и зголемување на звукот
Bluetooth верзија 5.0
Боја – црна
Материјал (ABS, Алуминиумска легура
Влез 12-24V
Излез – 4.5V / 5A 9V2.5A 12V / 2A

Клуб Цена
890 ден. 989 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство