• adsad
Заштеди со Клуб цена

Фен за коса ROWENTA CV7920F0

Моќност:2300W
2 брзини3 температури
Јонизатор
Копче за ладен воздух

5999 ден.

На залиха

SKU: 172935 Категории: ,