• 182715

Фен за коса ROWENTA CV5812F0

Моќност : 2100 W
Брзини : 2
Степен на температура : 3
Должина на кабелот : 1.8 м
Напон : 220-240 V
Вид на мотор ДЦ
Ладен воздух
Концентратор

1599 ден.

Нема на залиха

SKU: 182715 Категорија: