30% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фен за коса ROWENTA CV1630F0

Моќност : 1600 – 2000 W
Копче за ладен воздух
Концентратор
2 брзини
2 температури

Клуб Цена
869 ден. 1249 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182713 Категории: ,