• fhhjgj
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фен за коса ROWENTA CV 5820 F0

Моќност 2100W
Брзини:2
Степен на температура:3
Ладен воздух
Концентратор 14 мм
Дифузер
Јон функција
Закачалка на рачката

Клуб Цена
1899 ден. 1999 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177308 Категории: ,