• 192658

Фен за коса PHILIPS BHD 360/20

Termo Protect
Моќност:2100W
6 поставки за топлина и брзина
Јонизација
Поставување на ладен воздух

2799 ден.

Нема на залиха

SKU: 192658 Категорија: