• 72473_0-1000×1000

Фен за коса PHILIPS BHC 010 /10

Боја Црна
EssentialCare
ThermoProtect 1200W
DC мотор
Рачка на склопување
Насочувач на воздух
2 брзини
Ладен воздух
5м кабел

1299 ден.

Нема на залиха

SKU: 198191 Категорија: