• 195284
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фен за коса GRUNDIG HD 7082

Моќност: 2300 W
DC мотор Функција за ладно дување
Број на брзини: 2
Температури: 3

Клуб Цена
1698 ден. 1899 ден.

На залиха

SKU: 195284 Категории: ,