5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фен за коса fabbygo MGS-8006

Mоќност: 2000 W 
2 брзини

 

Клуб Цена
750 ден. 790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200531 Категории: ,