5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фен за коса fabbygo HD-2204

Моќност: 800 W
2 брзини
Со расклопување

Клуб Цена
466 ден. 490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200529 Категории: ,