5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фен Severin 0140

Моќност: 1900W
2 температурни подесувања
2 брзини
Ладен воздушен систем: овозможува да се поправи косата и топлинската обработка
Додатни делови:насочувач на воздух
Можност за чисење на решетката за довод на воздух
Јамка за закачување
Боја: црна

Клуб Цена
1329 ден. 1399 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 085133 Категории: ,