15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фен PHILIPS BHD 300/00 – 1600W

Termo Protect
Моќност:1600W Мотор:DC
3 брзини Напон:220 – 240 V
Поставување на ладен воздух

Клуб Цена
1359 ден. 1599 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186565 Категории: ,