15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фен GRUNDIG HD 8080

Моќност:2300W
2 брзини
3 температури
Јонизатор

Клуб Цена
2549 ден. 2999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183927 Категории: ,