15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фен FUEGO BY-508

220-240V ~ 50 / 60Hz, 1200W
2 Поставки за брзина и топлина
Со преклопна рачка
Глава за закачување
Со инјектиран концентратор

Клуб Цена
509 ден. 599 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200459 Категории: ,