• 179496
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фаталка ЕК250-11

Повеќенаменска фаталка
Боја:хром

Клуб Цена
72 ден. 80 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179496 Категории: ,