• 20952
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Еуро Mоп Центи

Еуро моп Центи со микро-влакна кои отстрануваат значителна нечистотија дури и без употреба на детергенти,лесно собира и потоа исплакнува нечистотија
Се користи за перење и полирање на сите видови подови
Идеален моп за чистење на паркет, ламинат и други дрвени подови
Со микрофибер крпа, пластичен држач и пластична дршка,
Димензии: 45х14cm
Должина на рачка:120cm

Клуб Цена
446 ден. 495 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство