5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Еуро Моп Центи Рефил

Може да се пере во машина за перење алишта
Материјал:Памук
Димензии:28x15cm

Клуб Цена
195 ден. 205 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство