5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електропн.Ударна Дупчалка Makita M8701

Напон:240V
Работа во 3 режими
Ограничувач на вртежен момент
Вртење напред/назад
Контрола на променлива брзина
Максимален капацитет во дрво 32 mm,
челик 13 mm,
бетон (TCT бит) 26 mm,
бетон (TCT јадро) 68 mm
бетон (дијамантско јадро) 80 m

Клуб Цена
9499 ден. 9999 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 198856 Категории: ,