• 177322

Електропн. Дупчалка SDS 1500W BOR-BRN400

BORMANN
Моќност:1500 W
Големина на бургија:до 32 mm
Јачина на удар:5.5 J
Број на вртежи во празен од:0-4350 / min
Тежина:4.9 kg

5599 ден.

Нема на залиха

SKU: 177322 Категорија: