• 181256
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електро-пневматски комби.чекан 750W SDS

STANLEY FATMAX
Влезна моќност:750W
Ударна енергија:2.2Ј
Удари во минута:0-4670bpm
Макс. дупчење во бетон:26mm
Прифат на стезна глава SDS+
Тежина:2.6Kg

Клуб Цена
9890 ден. 10999 ден.

На залиха