• 181256
14% попуст

Електро-пневматски комби.чекан 750W SDS

STANLEY FATMAX
Влезна моќност:750W
Ударна енергија:2.2Ј
Удари во минута:0-4670bpm
Макс. дупчење во бетон:26mm
Прифат на стезна глава SDS+
Тежина:2.6Kg

Клуб Цена
7699 ден. 8999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181256 Категорија: