• 181245

Електро-пневматски чекан 800W SDS+Куфер

BALCK+ DECKER
Моќност:800W
Ударна енергија 2.2Ј
Број на вртежи 0-1200rpm
Удари во минута 0-5500bpm
Макс. дупчење во бетон:22mm
Макс. дупчење во метал:13mm
Прифат на стезна глава:SDS+
Тежина:3.2Kg

7499 ден.

На залиха

SKU: 181245 Категорија: