15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електро-пневматски чекан 800W SDS+Куфер

BALCK+ DECKER
Моќност:800W
Ударна енергија 2.2Ј
Број на вртежи 0-1200rpm
Удари во минута 0-5500bpm
Макс. дупчење во бетон:22mm
Макс. дупчење во метал:13mm
Прифат на стезна глава:SDS+
Тежина:3.2Kg

Клуб Цена
6374 ден. 7499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство