• 189171
18% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електрично решо Union UN-1275B

Моќност: 1500W
Димензии: 238x215x66mm
Дијаметар на плоча: 18,5cm

Клуб Цена
1390 ден. 1699 ден.

Нема на залиха

SKU: 189171 Категории: ,