• 183162
13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електрична тревокосачка AGRINA 3010/1000

Моќност на моторот: 1000 W
Број на вртежи: 3200 rpm
Напон: 230-240 V, 50 Hz- Монофазен
Ширина на косење: 30 cm
Висина на косење: 3 степени ( 25/40/55) mm
Капацитет на колектор: 25 l

Клуб Цена
3850 ден. 4450 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183162 Категории: ,