• 180
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електрична пила Safun ECS 2500

Моќност на мотор: 2.5 kW
Мач и ланец : 400 mm – 16 inch
Автоматско подмачкување на ланец
Брзина на ланец: 13,1 m/s
Максимална дебелина на сечење: 395 mm
Teжина: 5 kg

Електрична пила со автоматско подмачкување на ланец наменета за домашна употреба. Идеална за секој дом и за секој ентузијаст. Нејзината главна предност е тивкиот, но моќен електро-мотор кој нема да ја вознемири околината, а ќе ја заврши работата со највисок степен на ефикасност и ефективност. Поседува висококвалитетен меч и ланец!

Клуб Цена
4103 ден. 4559 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство