• dfgdfgdfgggg
14% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електрична пила Агрина 2000W

Моќност на мотор: 2.0 kW
Мач и ланец : 400 mm – 16 inch
Tип на ланец: 3/8 1.3 mm пико – 28,5 заби
Автоматско подмачкување на ланец
Брзина на ланец: 15 m/s
Максимална дебелина на сечење: 395 mm
Teжина: 7 kg

Клуб Цена
3000 ден. 3490 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 192173 Категории: ,