5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електрична Кружна Пила Makita M5802

Моќност:1.050 W
4.900 вртежи во минута без оптоварување
Ножот на пилата со дијаметар од 190 mm обезбедува максимален капацитет на сечење од 68 mm на 90 ° и максимален капацитет на сечење од 46 mm на 45 °

Клуб Цена
8074 ден. 8499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 198839 Категории: ,