• 198798
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електрична Кружна Пила Makita HS7601

Кружна пила од 190 mm
Моќност:1.200 W
5.200 вртежи во минута
Максималното сечење на 90 ° е 66 mm,
а на 45 ° импресивни 48,5 mm и прилагодувањето со една рачка ја прави промената на длабочината брза и без напор

Клуб Цена
8819 ден. 9799 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 198798 Категории: ,