• 191106
0% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електрична четка за коса PHILIPS BHA 310

4 Додатоци
Керамичка четка
3 температури
2 брзини
Јонска нега
Моќност 800w
Додатоци:
Четка со влакна што се повлекуваат
Млазница
Широка рамна четка за исправање
Термичка четка од 38 мм

Клуб Цена
4099 ден. 4099 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 191106 Категории: ,