5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електрична батерија Tons нискомонтажна

Нискомонтажна со долг врат
Материјал: пластика, метал
Притисок: 220-240 V/50 Hz
Моќност: 3 KW
Притисок на вода: 0,04 до 0,5 MPa
Проток на топла вода: 2-2,5л/min.
Температура на водата: 30-60°С
Електричен кабел: 1,2m

Клуб Цена
1758 ден. 1850 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 167774 Категории: ,