• fdsgdfgdg
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електрична батерија MUHLER FWH-3053FW

Топла вода за неколку секунди од 30 до 60 °C
Дигитален ЛЕД дисплеј со температура на загреаната вода
Флексибилна ( ребреста ) славина – нагибна во сите правци
Систем на вградена заштита и безбедност
Можност за чистење од бигор на на ситото и греачот
Заштедува струја/време/пари/вода/простор
Високомонтажна за ѕид

Клуб Цена
2781 ден. 3090 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181109 Категории: ,