• hfghfghfghhh
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електрична батерија Muhler FWH-3011T

Уникатен дизајн на елегантна чешма за кујна
Топла вода за неколку секунди од 30 до 60 °C
Статична славина која се врти лево и десно за 180 степени
Систем на вградена заштита и безбедност
Можност за чистење од бигор на ситото и греачот
Заштедува струја/време/пари/вода/простор
Нискомонтажна за садопер

Клуб Цена
2691 ден. 2990 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182320 Категории: ,