5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електрична Аголна Брусалка Makita M9503

Моќност: 570 W
Дијаметар (Ø): 125 mm
11.000 min-1 rpm
Тежина: 2,0 kg

Клуб Цена
3704 ден. 3899 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 198873 Категории: ,