• 198775
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електрична Аголна Брусалка Makita GA4530

11000 вртежи во минута
Големина на тркала: 115 mm
Дијаметар на отворот: 22,23 mm
Влезна моќност: 720 w
Нето тежина: 1,7 kg

Клуб Цена
3689 ден. 4099 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 198775 Категории: ,