• 183173
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електричен уред против инсекти 6W

Материјал: ABS
Боја: Црна
Модерен дизајн иновативен и функционален
Тип: електричен
Функција против комарци
Решетка за убивање инсекти со УВ светлина: Надворешна заштита од удари
Отстранлив сад за отпадоци
Лесен за употреба и чистење
Удобна, едноставна и безбедна употреба
Вклучува: Мала четка за чистење
Прибл. опсег: 40 m²
Моќност: 6W
Фреквенција: 50-60 Hz
Напон: 220-240 V
Тип на приклучок: C
Должина на кабел: 120 cm
Прибл. димензии: Ø10 x 28 cm

Клуб Цена
665 ден. 739 ден.

На залиха