• 175507

Електричен Тример NAKAYAMA ET3500

Моќност 350 W
Должина на палица 25.4cm
Тежина 2.5kg

1999 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175507 Категорија: