• 238
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електричен тример MP-EBC12

Моќност: 1200 W
Напон: 230V-50Hz
Вртежи во минута: 7500 rpm
Ширина на косење на нож: 225 mm
Ширина на косење на трими глава: 430 mm
Наменето за градина

Клуб Цена
5184 ден. 5760 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171133 Категории: ,