7% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електричен тример EasyCut 450/50

Моќ 450 W
Ширина на заб 18 mm
Должина на ножот 50сm
Тежина 2.7 kg

Електричен тример кој е лесен за ракување и е погоден за кастрење на мали и средни големини на жива ограда.

Клуб Цена
5518 ден. 5935 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181086 Категории: ,