7% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електричен тример EasyCut 450/25

Моќност: 450 W
Ширина на косење: 25 cm

Електричен тример за косење на тревни површини со ергономска рачка која се регулира за да може да се коси лесно и на секаков терен.

Клуб Цена
4835 ден. 5215 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184078 Категории: ,