• 198
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електричен тример ComfortCut 550/28

Технички карактеристики:
Моќност: 550 W
Ширина на косење: 20 cm

Комфорен електричен тример за домашна употреба со кој со леснотија ќе ги искосите и најнедостапните места во Вашиот тревник. Опремен е со ергономска рачка која штити од вибрации, така што можете долготрајно да косите. Во зависност од теренот на косење, тримерот може да се прилагодува со ротација на главата.

Клуб Цена
7559 ден. 8399 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180580 Категории: ,