• 191892
  • D
23% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електричен шпорет gorenje GE6A10WB

Вкупна моќност: 8.200 W
Грејни плочи:4/Експрес:1
Капацитет на рерната: 65L
Двојно стакло на рерната
Чистење со AquaClean функција
Шпоретот е без капак
Максимална површина на тавата за печење: 1316 cm²
Облик на копчињата: Ергономски копчиња
Начини на загревање: Долен и горен грејач
Долен грејач/Горен грејач
Чистење со AquaClean функција
Задно осветлување на рерната
Длабока емајлирана тава за печење
Решетка на рерната
Водилки на извлекување
Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор
Потрошувачка на електрична енергија: 0,78 kWh
Нето тежина на апаратот: 40.7 kg
Димензии (ШxВxД): 60 x 85 x 50 cm

Клуб Цена
15992 ден. 20899 ден.

На залиха

SKU: 191892 Категории: ,