• 190080
  • D
27% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електричен шпорет gorenje GE5A21WH

Енергетска класа: D
Боја: Сива
Тип на плоча: Стаклокерамичка плоча
Материјал на управувачката плоча: Лакиран метал
Врата: Стаклена контролна плоча
Матерјал на внатрешноста на рерната: SilverMatte
Материјал на поклопецот: Без капак
Електричен шпорет со стаклен капак
Бела боја
4 Електрични плочи за готвење
Капацитет 68 Литри
6 функции
Ергиномски копчиња
HomeMade облик за рамномерно печење
Пица функција
PerfectGrill Двоен грејач за рамномернo крцкава храна
Решетка
Длабока емајлирана тава
Двојно застаклена компактна врата со еден температурен дефлектор
Силвермат-емајл (SilverMatte) Навистина отпорен ултра мазен
Самочистење со Aquaclean функција
Енергетска класа A
Димензии (Ш x В x Д): 500 x 850 x 594 мм

Клуб Цена
13992 ден. 19299 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 191080 Категории: ,