• 163954
13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електричен шпорет gorenje EC6111WG

Стаклокерамичка плотна
4 грејни зони
Мултисистемска Рерна 65l
Осветлена рерна
Сигнализација на преостаната топлина
А енергетска класа
Димензии (Ш x В x Д): 60 x 85 x 60cm

Клуб Цена
19988 ден. 22999 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 163954 Категории: ,