Електричен шпорет Gorenje EC6111SG

Енергетска класа: А
Класична шарка на вратата

Употреблив волумен на рерната: 65 l
Максимална површина на тавата за печење: 1.316 cm²
Облик на копчињата: Ергономски копчиња
Стаклокерамичка плоча

Конвенционална рерна – 65 l
Долен грејач
Горен грејач
Чистење со AquaClean функција

Потрошувачка на електрична енергија: 0,87 kWh (конвенционална)
Димензии (ШxВxД): 60 × 85 × 60 cm

23999 ден.

На залиха

SKU: 160323 Категорија: