• bnbmbmb
13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електричен шпорет Gorenje EC6111SG

Енергетска класа: А
Класична шарка на вратата

Употреблив волумен на рерната: 65 l
Максимална површина на тавата за печење: 1.316 cm²
Облик на копчињата: Ергономски копчиња
Стаклокерамичка плоча

Конвенционална рерна – 65 l
Долен грејач
Горен грејач
Чистење со AquaClean функција

Потрошувачка на електрична енергија: 0,87 kWh (конвенционална)
Димензии (ШxВxД): 60 × 85 × 60 cm

Клуб Цена
20990 ден. 23999 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 160323 Категории: ,